Koncert Natalii Arciszewskiej "Zrodzone ze słabości"

Drugiego kwietnia 2016 o godzinie 18:00 w "Domu Zarazy" (ul. Stary Rynek Oliwski 15, Gdańsk) odbył się koncert Natalii Arciszewskiej z Warszawy ze zboru KWCh Warszawa Kurpiowska.

W organizacji koncertu pomagali członkowie naszego zboru. Na koncert licznie przybyli zarówno członkowie zboru jak mieszkańcy Gdańskiej Oliwy oraz z całego Trójmiasta. Po koncercie odbył się poczęstunek, podczas którego można było nabyć płyty oraz porozmawiać. W trakcie rozmów głoszona Dobra Nowina Naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz rozdawane były darmowe egzemplarze Nowego Testamentu.

Zapraszamy do odsłuchania utworu "Ja jestem Bóg" z debiutanckiej płyty Natalii pt. "Zrodzone ze słabości":

"2 Ja pójdę przed tobą i nierówności wygładzę. Skruszę miedziane podwoje i połamię żelazne zawory. 3 Przekażę ci skarby schowane i bogactwa głęboko ukryte, ażebyś wiedział, że Ja jestem Pan, który cię wołam po imieniu, Bóg Izraela (...) 5 Ja jestem Pan, i nie ma innego. Poza Mną nie ma Boga."

Płyta nagrana została w naszym budynku zborowym przy wielkim zaangażowaniu naszego brata Rafała Kozery, który zajął się miksowaniem i masteringiem albumu oraz zagraniem partii na gitarze elektrycznej.

(dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony jest na tegoroczną misję ewangelizacyjną Natalii Arciszewskiej w Afryce Zachodniej i Ameryce Południowej)